FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
12-05-06 23:41  [Relacja] Bismarck z MM 1:300 cz.2
Jacenty 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Witam zakladam czesc 2 relacji gdyz pierwsza dlugo sie laduje i chyba jest juz dostatenie dluga:)
Pzdr zapraszam do dalszego obserwowania

--
Jacenty

 
13-05-06 19:02  Re: Relacja Bismarck z MM 1:300 cz.2
Jacenty 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 



skonczone wszystkie wieze artylerii glownej Bismarcka....

--
Jacenty

 
13-05-06 20:16  Re: Relacja Bismarck z MM 1:300 cz.2
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

no to... ognia!!! ;)
mam takie pytanko- jaką grubosc ma podstawa wiezy tzn ten prostokąt gdzie sa przyklejone mechanizmy podnoszenia luf? bo jak nakleilem na tekturke 1mm a potem nawet 0,5mm to bylo za ciasno ,tzn mechanizmy [walce] byly za wysoko i kopuła niechciala ladnie nakryc, wiec musialem odchudzac podstawy...

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
14-05-06 14:44  Re: Relacja Bismarck z MM 1:300 cz.2
Jacenty 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 



to nie samowite jak te czesci zmieniaja sie w to....:)



--
Jacenty

 
14-05-06 15:59  Re: Relacja Bismarck z MM 1:300 cz.2
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

podziwiam za tempo, tylko sprubuj robic zdjecia z lampą błyskową, wtedy zazwyczaj wychodza ostrzejsze. Dziala sie podnosza czy sa tak tylko wklejone?

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
14-05-06 16:08  Re: Relacja Bismarck z MM 1:300 cz.2
Jacenty 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Dziala zostaly wykonane w sposob uniemozliwiajacy poruszanie sie luf:)

--
Jacenty

 
14-05-06 21:42  Re: Relacja Bismarck z MM 1:300 cz.2
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

Te lufy 380mm jakieś monstrualnie grube. Może warto było zwinąć je z innego papieru (kalki technicznej?) i pomalować. Pewnie dałoby sie wtedy uniknąć załamań kartonu.

Trochę dziwnie autor postąpił z okrągłymi podstawami dział głównego kalibru. Na 3 jest czarna obwódka w podstawie a na jedniej nie ma. Czyżby zapomniał?
To samo wentylatory. Jak już zdecydował sie na takie malowanie podstaw należało być konsekwentnym i przy wentylatorach rownież dodać czarne podstawy.

--
pzdr
Kemot

 
14-05-06 21:51  Re: Relacja Bismarck z MM 1:300 cz.2
Jacenty 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Lufy w rzeczywistosci nie wydaja sie za grube naprawde co prawda moglem je zrobic w inny sposob ale teraz to mozna gdybac , co do czarnego paska na podstawie wiez, on jest tylko ze dzialo D czyli to skrajnie lewe podczas robienia zdjecia nie bylo osadzone w barbecie ktora ma czarny pasek, po prostu nie wlozylem wiezy do niej, jakos nie wiem czemu barbeta lezala sobie gdzieis obok:)

--
Jacenty

 
14-05-06 21:57  Re: Relacja Bismarck z MM 1:300 cz.2
Jacenty 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 








Okret juz jest ukonczony w ok 80 % pozostaly 105-ki, maszty i dzialka przeciwlotnicze ktore mnie przerazaja, wszystko co gotowe przykleilem w koncu do kadluba bo latalo luzem, i z nudow postanowilem pokazac mniej wiecej jak sie prezentuje moj potwor:)jak pewnie niektorzy zauwaza a jeszcze inni wiedza(Korsarz) na prawej burcie doszlo do wypadku przy odrywaniu tasmy ochraniajacej burte i kadlub od pomalowania, doszlo do zdjecia przy okazji poszycia byrty na pewnym odcinku, ale ujdzie w tloku mimo wszystko:)) prosze o ocenki dotychczasowych prac..

--

Jacenty

Post zmieniony (14-05-06 22:02)

 
15-05-06 14:08  Re: Relacja Bismarck z MM 1:300 cz.2
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

poprosze o zblizenia reflektorow. ...a gdzie sa dzwigi? ;]

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024