FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 
17-11-06 19:46  Re: [Relacja] PZL P.11c - MM 9/2003
Q22Q   

Witam. Postęp prac jest mały ale widoczny. Jeszcze dziś zacznę budowę osłony silnika.
Matrix OST retusz przeprowadziłem czarną matową. O to i zdjęcie:


Pozdrawiam

--

 
17-11-06 19:58  Re: [Relacja] PZL P.11c - MM 9/2003
kartoniak 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Model idzie ku końcu, a potem sklejasz NORTHROP F-5 E TIGER II




KARTONIAK
Model w budowie: HYDROMIL II

 
17-11-06 20:10  Re: [Relacja] PZL P.11c - MM 9/2003
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

W następnym modelu postaraj się aby ogon trzymał symetrię bo na tym zdjęciu widać że trochę Ci się przekręciło w bok.

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
17-11-06 20:56  Re: [Relacja] PZL P.11c - MM 9/2003
Q22Q   

Witam. Rzeczywiście model jest niesymetryczny a dokładnie jego ogon, skrzydła również nie wyglądają najlepiej. No cóż mało się starałem.
Pozdrawiam

--

 
18-11-06 22:13  Re: [Relacja] PZL P.11c - MM 9/2003
Q22Q   

Witam Serdecznie. Dzisiejszy dzień był sądnym dniem dla P.11c mianowicie w końcu został ukończony :) . No cóż za czołem dziś od osłony silnika do pewnego czasu szło mi dobrze, ale jak to w życiu bywa pojawił się problem. Ja jak to ja "zniszczyłem" część wykończeniową osłony. Nie wiem ale moim skromnym zdaniem nawet bez tego elementu model prezentuje się dobrze. Największym błędem jaki popełniłem jest chyba to że model jest niesymetryczny o czym już wcześniej pisałem. Retusz przeprowadzałem plakatówkami można to dostrzec, chodź nie do końca w miejscu łączenia segmentów. Osobiście jestem zadowolony z mojej pracy chodź zdaje sobie sprawę że mogło być lepiej. I tu właśnie kończę relacje z budowy Polskiego samolotu PZL P.11c. Na koniec chciałbym podziękować Wszystkim biorącym udziału w moim temacie. I jeszcze jedno, proszę o dalsze komentarze dotyczące ukończenia budowy.
O to i zdjęcie:







Pozdrawiam Grzegorz

--

 
19-11-06 00:10  Re: [Relacja] PZL P.11c - MM 9/2003
Kat 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 16


 - 8

Najważniejsze że model skończyłeś, błędami się nie przejmuj, każdy je kiedyś popełniał, ale za to każdy następny model będzie już coraz lepszy :)

Pozdrawiam

--
_________________
Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz

"Nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani"- Felix Dzierżyński

Makro: HSW Ł-34 , IS-3 , BTR-80, ORP Grom II
Mikro: 2S19 Msta, Man 7t , M1070 HET, Fiat 126p

Moja strona: http://maciek-kat.cba.pl/

 
19-11-06 12:51  Re: [Relacja] PZL P.11c - MM 9/2003
Marian 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Który to twój model? Chyba powinienes wolniej i bardziej dokladniej wycinac czesci i pasowac je wtedy bedzieszs mial lepsze efekty.

--
Cale zycie z wariatami...

Marcia bardzo cię kocham i dziękuje za cudownego synka :-)



Krzys

Bądź konsekwentny albo piszesz bez polskich znaków cały post, albo w całym używasz ogonków.
To taka drobna uwaga do wszystkich:o)

 
19-11-06 14:19  Re: [Relacja] PZL P.11c - MM 9/2003
Q22Q   

Witam. Jest to mój piąty kartonowy model.
Pozdrawiam

--

 
19-11-06 16:22  Re: [Relacja] PZL P.11c - MM 9/2003
Marian 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Jak wspomniałem w przywitaniu mam klopot z klawiatura niewiem czemu uznaje tylko niektore polskie litery. Niepotrafie zidentyfikowac przyczyn tego.

--
Cale zycie z wariatami...

Marcia bardzo cię kocham i dziękuje za cudownego synka :-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024