FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 
18-07-06 11:49  Re: ZAPOWIEDŹ (z bardzo duuużym wyprzedzeniem)
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

Potwierdzam w 100% słowa Sturmovika - są bardzo dobrze widoczne, a nie przeszkadzają i nie rzucają się w oczy. Moim zdaniem fajna sprawa a nie "danie ciała". Pozdrawiam!

 
18-07-06 13:21  Re: ZAPOWIEDŹ (z bardzo duuużym wyprzedzeniem)
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Czy napewno mówimy o tym samym? Chodzi o miejsca przyklejenia zastrzałów i tylnych golenie podwozia do kadłuba (oraz ich owiewek) Porównajcie z rysunkami, które są dostępne na naszej stronie (chodzi o "fragment"). Rzeczywiście miało być to zaznaczone subtelnie, a chyba jest zbyt subtelnie. Jeśli jednak wszyscy widzą te linie, to OK.
Lech

 
18-07-06 13:26  Re: ZAPOWIEDŹ (z bardzo duuużym wyprzedzeniem)
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Lech: może u mnie widać dlatego, że - paradoksalnie - minimalnie się rozeszła czarna linia obrysu mocowania zastrzałów i goleni z białą "przerwą" w zielonym polu - przez co linia jest cieniutka, a kontrastowa i widać ją wyraźnie, acz z bardzo bliska :-) dla mnie to atut...

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
18-07-06 15:12  Re: ZAPOWIEDŹ (z bardzo duuużym wyprzedzeniem)
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

W moim egzemplarzu jest dokładnie tak samo. Faktycznie bez tego delikatnego przesunięcia kreski byłyby kiepsko widoczne ale teraz jest jak najbardziej OK!

 
18-07-06 16:29  Re: ZAPOWIEDŹ (z bardzo duuużym wyprzedzeniem)
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Pytanie do Forumowiczow z Lodzi - widzial moze ktos Sepa w Lodzi? Bo zlikwidowali mi kiosk w kotrym zawsze mialem odlozony CardPlane... :(

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
18-07-06 17:53  Re: ZAPOWIEDŹ (z bardzo duuużym wyprzedzeniem)
Dixie 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Przypatrzyłem się temu "błędowi" i gdyby nie dyskusja, to w życiu bym nie pomyślał, że coś jest nie tak. Widać akurat tyle ile potrzeba, żeby się z tymi zastrzałami wstrzelić.
Swoją drogą, to mam wrażenie, że jesteśmy świadkami bodaj pierwszego przypadku na tym forum, kiedy to autor krytykuje własny model, jeszcze zanim ktoś zdążył go dokładnie przebadać i coś wyrazić poza zachwytem :))
Idzie nowa jakość w branży... ;)
Mam nadzieję graniczącą z pewnością, że "... niezrealizowane projekty vol 3" to będzie RWD-22 :)

A tak OT, to złośliwość losu mnie dopadła. Liczyłem, że na urlop będę mieć idealne zajęcie (tak terminy się ładnie poskładały), a tu obsuwa.... Wracam pierwszy dzień po urlopie z pracy (wczoraj) i co widzę w kiosku??? :))

--
...to ja idę sklejać pierogi :)

 
18-07-06 19:42  Re: ZAPOWIEDŹ (z bardzo duuużym wyprzedzeniem)
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Dixie, trafiłeś w dziesiątkę. Po Sępie miała być para he-51 i I-15 z okresu wojny w Hiszpani, ale nie moge doczekać się projektu he-51 (który jako pierwszy zamówiłem, a nie opracowałem "własnymi ręcami"), dlatego zdecydowałem się pójść po bandzie i po modeleu SF (Sęp) wydać kolejny model SF - RWD-22. (I-15 mam ukończony, ale z utęsknieniem czekam na he-51 do pary).
Lech

 
18-07-06 19:49  Re: ZAPOWIEDŹ (z bardzo duuużym wyprzedzeniem)
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Lechu, wciąż czekam na list od Cynka a propos silników - daj mi jeszcze ze dwa tygodnie ;-) (o ile odpisze...)

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
18-07-06 19:55  Re: ZAPOWIEDŹ (z bardzo duuużym wyprzedzeniem)
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Silniki i tak będą jako dodatki na stronie www, więc cierpliwie poczekam. Dzięki za pamięć.
Lech

 
18-07-06 19:57  Re: ZAPOWIEDŹ (z bardzo duuużym wyprzedzeniem)
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

OK, jestem więc spokojniejszy :-)

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024