FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
14-04-06 22:27  [Galeria] P50A Jastrząb (WAK) - dwa modele
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

Rozpoczołem budowę tego pięknego polskiego płatowca. I od razu mam problem ze spasowaniem poszycia kabiny. Przednie poszycie kabiny jest dużo za małe. Proszę o opinię czy to moja niewprana ręka czy też u innych wystąpiły te same problemy???



Post zmieniony (26-04-06 18:07)

 
14-04-06 22:51  Re: (PROBLEM) z P50A Jastrząb
Krzys 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2


 - 2

Napisz coś więcej o modelu, który to Jastrząb? Z Małego Modelarza, z WAK-u, Questu,Super Modela? Dzięki temu szybciej uzyskasz informacje.

--
Fanatyk Kartonu

 
15-04-06 09:27  Re: (PROBLEM) z P50A Jastrząb
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Wszystko jest OK, pod warunkiem, że zgrywasz górne ramy wiatrochronu i części otwieranej. W oryginalnej maszynie część otwierana była zauważalnie głębsza od wiatrochronu, stąd mogą się brać błędy przy sklejaniu, jako że długości stykających się odcinków ww. elementów są mocno różne.
Mam nadzieję, że trafiłem w sedno...

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
15-04-06 09:36  Re: (PROBLEM) z P50A Jastrząb
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Szczerze mówia ja też chyba gdzieś popełniłem ten błąd bo nie udało mi się spasować idealnie dwóch segmentów. Musiałem spoooro kombinować aby się zeszło ale się na szczęście udało. Myślałem że to mój błąd i dalej tak myśle bo zdjęcia surówek pokazują co innego. Cóż el-paw popełniliśmy ten sam błą w tych samych miejscach. Kombinuj jak go usunąć.

--

 
15-04-06 10:34  [KOSZ]
MarekC   

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 



Post zmieniony (08-11-16 12:28)

 
15-04-06 10:39  Re: (PROBLEM) z P50A Jastrząb
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

DZięki za odpowiedzi tak też myślałem że to moja niewprawna ręka coś popsuła, będę kombinował dalej. Pozdrawiam Wszystkich.
Wesołych Świąt

 
15-04-06 10:43  [KOSZ]
MarekC   

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 



Post zmieniony (08-11-16 12:28)

 
15-04-06 11:40  [KOSZ]
MarekC   

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 



Post zmieniony (08-11-16 12:28)

 
26-04-06 17:11  Re: [problem?] P50A Jastrząb (WAK)
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

Pomimo wspomnianego wcześniej problemu już zakończyłem budowę tego pięknrgo polskiego płatowca ;-)

problem był tutaj


ale z daleka to tego tak nie widać








Post zmieniony (26-04-06 17:13)

 
26-04-06 17:20  Re: [problem?] P50A Jastrząb (WAK)
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Aż mi gula lata, że nie zdążyłem go wydać. A teraz o modelu: co prawda "udzielałem" się w innym wątku z wpisami, że nie należy się wymądrzać, ale oprofilowanie przejścia skrzydło - kadłub nie za bardzo mi się podoba. Mam nadzieję, że moja "krytyka" nie spowoduje zniknięcia tego wątku z forum, tym bardziej, że model "jako całość" jest efektowny.
Lech

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024