FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 13Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
11-04-06 13:29  [relacja] MM 4-5-6/05 (podobno to jest Bismarck)
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Wlasciwie to mialem nie robic tej relacji bo: Jest juz jedna z budowy tego modelu, jest juz wogóle duzo relacji z budowy bismarcka, pozatym mam juz jedną niedokonczoną. Ale jednak zdecydowalem sie, bo ten model wymaga sporo inwencji własnej, która chcialbym sie pochwalić. Narazie zrobione tyle- po skróceniu szkieletu oklejki dna pasują elegancko, burty tez. na jednym zdjeciu od dziobu widac sporo niedociagniec zwlaszcza jesli chodzi o retusz ale w rzeczywistosci az tak strasznie nie jest. Pozatym, prosze nie zwracac uwagi na kiepski wyglad czarnego pasa LW bo bedzie on zaklejony.







--

Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.


Post zmieniony (05-06-06 14:32)

 
11-04-06 13:30  Re: [relacja] MM 4-5-6/05 (podobno to jest Bismarck)
Pawel_P 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ja też tak chce.. :O

 
11-04-06 14:27  Re: [relacja] MM 4-5-6/05 (podobno to jest Bismarck)
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

KoRsarz - nooo, kopara opada..... Ciąg brachu, ciąg.... :)
Nawet z takiej podobno "rewelacji" jak ten model potrafisz wydłubać cos ładnego.
Różnice w odcieniach oklejek dna faktycznie nie są zachęcające. A możesz pokazać jak się ma sprawa z pokładem?
PZDR. Mała Mi

--
It'll End In Tears

 
11-04-06 15:34  Re: [relacja] MM 4-5-6/05 (podobno to jest Bismarck)
Vigro   

Nic dodać nic ująć... Pięknie !

--
Aktualnie w stoczni niszczyciel ,,Mutsuki"

 
11-04-06 19:08  Re: [relacja] MM 4-5-6/05 (podobno to jest Bismarck)
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

Bez przesady Vigro. Można powiedzieć raczej "nie jest źle".

Szkoda, że tak wyczekiwany Bismarck z MM został tak skopany. Różne odcienie dna - nie rozumiem, mamy przecież 2006 rok! Szkoda gadać. Ten 2 kolorowy pas wodny, nic tylko go czymś zakleić albo zamalować.

Widzę, że gruszka dziobowa sprawia trochę problemów. KoRsarz, staraj sie unikać klejenia oklejek na zakładkę (widać to na fotce od dziobu). Może jeszcze mala rada. Zanim przykleisz kolejne poszycia burt, wklej w istniejące (od wewnątrz oczywiście) jakąś sklejkę (najlepiej cos grubszego, 1mm), na której będzie się mogła oprzec kolejna burta.

--
pzdr
Kemot

 
11-04-06 19:13  Re: [relacja] MM 4-5-6/05 (podobno to jest Bismarck)
Grzesiek_-_ 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Nie, no Super!!

--
GG: 9022736

 
11-04-06 19:14  Re: [relacja] MM 4-5-6/05 (podobno to jest Bismarck)
Vercyn 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Drogi Korsarzu porzuć wszelką nadzieję , że coś ładnego wyjdzie Ci z tego opracowania ...

 
11-04-06 20:36  Re: [relacja] MM 4-5-6/05 (podobno to jest Bismarck)
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Na szczęście wielu już pokazało że z "spapranych" opracowań można skleić piękny model .

Powodzenia !!!

--

Teoretyk ostatnio...

 
11-04-06 20:43  Re: [relacja] MM 4-5-6/05 (podobno to jest Bismarck)
Szeryf 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Korsarz, nie jestem okrętowcem, ale jednak pozwolę sobie się wypowiedzieć:
improwizuj, kombinuj, wprowadzaj inwencje, to byłby nudny sport, gdyby każdy model był idealny! W modelu, który aktualnie majstruję, nie pamiętam kiedy ostatnio użyłem części z wycinanki, he he he.... i bawię się przednio!
pzdr

--

 
11-04-06 21:33  Re: [relacja] MM 4-5-6/05 (podobno to jest Bismarck)
dzejkej (poohate 



Na Forum:
Galerie - 1
 

hmm a może MM specjalnie knoci swoje modele żeby w ten sposób zmusić to twórczego myślenia? :)))
A wracając do tematu
Jak do tej pory dla mnie wszystko wygląda przyzwoicie, czekam na ciąg dalszy

--
Głównymi przyczynami wypadków w Polsce nie są szybkość, brawura, alkohol, dziurawe drogi, kiepskie samochody. Głównymi przyczynami są: bezmyślność, skrajna głupota, kretynizm, debilstwo, idiotyzm i durnota kierujących samochodami osobowymi.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 13Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024